MAZS2000ML
PanasonicPanasonic
MAZS2000ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAZS2000ML
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 150MW SSMINI2
Podatkovni listi: MAZS2000ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAZS2000ML
Številka dela MAZS2000ML Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 20V 150MW SSMINI2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 237831 pcs Podatkovni list MAZS2000ML.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 20V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±3% Paket naprave za dobavitelja SSMini2-F1
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena MAZS2000MLCT
MAZS200MCT
MAZS200MCT-ND
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 20V 150mW ±3% Surface Mount SSMini2-F1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 15V