MAZ83000ML
PanasonicPanasonic
MAZ83000ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MAZ83000ML
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka DIODE ZENER 30V 150MW SMINI2
Podatkovni listi: MAZ83000ML.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MAZ83000ML
Številka dela MAZ83000ML Proizvajalec Panasonic
Opis DIODE ZENER 30V 150MW SMINI2 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 188805 pcs Podatkovni list MAZ83000ML.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 30V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±7% Paket naprave za dobavitelja SMini2-F1
Serija - Moč - maks 150mW
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-90, SOD-323F
Druga imena MA8300
MA8300CT
MA8300CT-ND
MAZ83000MLCT
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Impedanca (Max) (Zzt) 160 Ohms
natančen opis Zener Diode 30V 150mW ±7% Surface Mount SMini2-F1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50nA @ 23V