LC4H-S-R6-24VS
pregled izdelka
Številka dela: LC4H-S-R6-24VS
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT
Podatkovni listi: LC4H-S-R6-24VS.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 667 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC4H-S-R6-24VS
Številka dela LC4H-S-R6-24VS Proizvajalec Panasonic
Opis COUNTER LCD 6 CHAR 24V PANEL MT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 667 pcs Podatkovni list LC4H-S-R6-24VS.pdf
Utež - Napetost - oskrba 24VAC, 12 ~ 24VDC
Tip Batch, Tachometer, Totalizer Oblika časa -
Sklop zaključka Screw Terminal Serija LC4H
Ponastaviti External, Front Panel Mere izreza plošče Square - 45.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Način delovanja Up, Down, Command, Individual, Quadrature Število znakov na vrstico 6, 6
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa No Voltage
Znaki prikaza - višina - Count Rate 30Hz, 5kHz