HJ2-L-AC100V-R
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HJ2-L-AC100V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURP 2POLE
Podatkovni listi: HJ2-L-AC100V-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HJ2-L-AC100V-R
Številka dela HJ2-L-AC100V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURP 2POLE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5551 pcs Podatkovni list HJ2-L-AC100V-R.pdf
Serija * Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Relay Coil
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HJ2-DC48V-D-6
HJ2-DC48V-D-6
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURP 2POLE
Na zalogi: 4891 pcs
Prenesi: HJ2-DC48V-D-6.pdf
RFQ
HJ2-DC48V-6
HJ2-DC48V-6
Proizvajalci: Panasonic
Opis: RELAY GEN PURP 2POLE
Na zalogi: 4913 pcs
Prenesi: HJ2-DC48V-6.pdf
RFQ
HJ2-L-AC100V-R-6
HJ2-L-AC100V-R-6
Prenesi: HJ2-L-AC100V-R-6.pdf
HJ2-L-AC120V-6
HJ2-L-AC120V-6
Prenesi: HJ2-L-AC120V-6.pdf
HJ2-L-AC120V-R
HJ2-L-AC120V-R
Prenesi: HJ2-L-AC120V-R.pdf
HJ2-L-AC100V-6
HJ2-L-AC100V-6
Prenesi: HJ2-L-AC100V-6.pdf
HJ2-L-AC120V
HJ2-L-AC120V
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V
Prenesi:
HJ2-L-AC12V
HJ2-L-AC12V
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Prenesi:
HJ2-L-AC100V
HJ2-L-AC100V
Opis: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V