GX-F15AI-P-R
PanasonicPanasonic
GX-F15AI-P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GX-F15AI-P-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
Podatkovni listi: GX-F15AI-P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GX-F15AI-P-R
Številka dela GX-F15AI-P-R Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1562 pcs Podatkovni list GX-F15AI-P-R.pdf
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija GX
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.165" (4.2mm)
Frekvenca odziva 250Hz Paket / primer Module
Vrsta izhoda PNP-NO, 3-Wire Druga imena 1110-1096
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.165" (4.2mm) IP68 Module
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GX-F15A-R
GX-F15A-R
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX NPN 4.2MM 12-24VDC
Na zalogi: 2003 pcs
Prenesi: GX-F15A-R.pdf
RFQ
GX-F15A-P-R
GX-F15A-P-R
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
Na zalogi: 1561 pcs
Prenesi: GX-F15A-P-R.pdf
RFQ
GX-F15B
GX-F15B
Opis: SENSOR PROX 15MM NPN NC 1M CABLE
Prenesi: GX-F15B.pdf
GX-F15AI-P
GX-F15AI-P
Prenesi: GX-F15AI-P.pdf
GX-F15B-P-C5
GX-F15B-P-C5
Prenesi: GX-F15B-P-C5.pdf
GX-F15AI
GX-F15AI