GX-F12BI-P-R
PanasonicPanasonic
GX-F12BI-P-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GX-F12BI-P-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Podatkovni listi: GX-F12BI-P-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GX-F12BI-P-R
Številka dela GX-F12BI-P-R Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1790 pcs Podatkovni list GX-F12BI-P-R.pdf
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija GX
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.13" (3.3mm)
Frekvenca odziva 500Hz Paket / primer Module
Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire Druga imena 1110-1086
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GX-F15A
GX-F15A
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX 15MM NPN NO 1M CABLE
Na zalogi: 2136 pcs
Prenesi: GX-F15A.pdf
RFQ
GX-F12BI-P
GX-F12BI-P
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC