GX-F12AI-R
PanasonicPanasonic
GX-F12AI-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GX-F12AI-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
Podatkovni listi: GX-F12AI-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GX-F12AI-R
Številka dela GX-F12AI-R Proizvajalec Panasonic
Opis SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1928 pcs Podatkovni list GX-F12AI-R.pdf
Napetost - oskrba 12 V ~ 24 V Sklop zaključka Cable Leads
Ščitenje Unshielded Serija GX
Tip senzorja Inductive Razdalja zaznavanja 0.13" (3.3mm)
Frekvenca odziva - Paket / primer Module
Vrsta izhoda NPN-NO, 3-Wire Druga imena 1110-1077
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - telo Plastic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GX-F12AI-P-R
GX-F12AI-P-R
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Na zalogi: 1908 pcs
Prenesi: GX-F12AI-P-R.pdf
RFQ
GX-F12AI
GX-F12AI
Proizvajalci: Panasonic
Opis: SENSOR PROX 4MM NPN 12-24V
Na zalogi: 2606 pcs
Prenesi: GX-F12AI.pdf
RFQ
GX-F12B
GX-F12B
Opis: SENSOR PROXIMITY 4.0MM NPN NC