EXB-N8V162JX
PanasonicPanasonic
EXB-N8V162JX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EXB-N8V162JX
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 0804
Podatkovni listi: EXB-N8V162JX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EXB-N8V162JX
Številka dela EXB-N8V162JX Proizvajalec Panasonic
Opis RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11655556 pcs Podatkovni list EXB-N8V162JX.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0804 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija EXB Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 1.6k
Moč na element 31mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Concave, Long Side Terminals Druga imena EXBN8V162JX
Y10162TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) natančen opis 1.6k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals