ELW-RFR10101F
PanasonicPanasonic
ELW-RFR10101F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELW-RFR10101F
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FERRITE BEAD 0402 1LN
Podatkovni listi: ELW-RFR10101F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELW-RFR10101F
Številka dela ELW-RFR10101F Proizvajalec Panasonic
Opis FERRITE BEAD 0402 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3647 pcs Podatkovni list ELW-RFR10101F.pdf
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija WRF
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena ELWRFR10101F
P13346TR
delovna temperatura - Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.020" (0.50mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 100 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 23mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BK1005LL241-TV
BK1005LL241-TV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN