ELL-6SH331M
PanasonicPanasonic
ELL-6SH331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELL-6SH331M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 330UH 240MA 2.7 OHM
Podatkovni listi: ELL-6SH331M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELL-6SH331M
Številka dela ELL-6SH331M Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 330UH 240MA 2.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103218 pcs Podatkovni list ELL-6SH331M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija H
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena PCD1388CT delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.130" (3.30mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 240mA 2.7 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm
Trenutna ocena 240mA Tok - nasičenost -