ELJ-RER12JFA
PanasonicPanasonic
ELJ-RER12JFA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELJ-RER12JFA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: ELJ-RER12JFA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ELJ-RER12JFA
Številka dela ELJ-RER12JFA Proizvajalec Panasonic
Opis FIXED IND 120NH 130MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6846 pcs Podatkovni list ELJ-RER12JFA.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RE
Ocene - Q @ Frek 5 @ 25.2MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena PCD1986CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Non-Magnetic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Frekvenca - Samozadostna 1.2GHz
natančen opis 120nH Unshielded Multilayer Inductor 130mA 3 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -