EEU-TP1V152S
PanasonicPanasonic
EEU-TP1V152S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-TP1V152S
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-TP1V152S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-TP1V152S
Številka dela EEU-TP1V152S Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26509 pcs Podatkovni list EEU-TP1V152S.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.16A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.25A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUTP1V152S
P14917
delovna temperatura -40°C ~ 135°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1500µF