EEU-FC1V152S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V152S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC1V152S
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC1V152S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC1V152S
Številka dela EEU-FC1V152S Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55959 pcs Podatkovni list EEU-FC1V152S.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.992A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.49A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC1V152S
P11243
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 28 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije Automotive