EEU-FC0J152S
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J152S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEU-FC0J152S
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: EEU-FC0J152S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEU-FC0J152S
Številka dela EEU-FC0J152S Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99607 pcs Podatkovni list EEU-FC0J152S.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija FC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 964mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.205A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena EEUFC0J152S
P10203
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 65 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.591" (15.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije Automotive