EEE-TP1A331AP
PanasonicPanasonic
EEE-TP1A331AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-TP1A331AP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-TP1A331AP.pdf2.EEE-TP1A331AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-TP1A331AP
Številka dela EEE-TP1A331AP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 225888 pcs Podatkovni list 1.EEE-TP1A331AP.pdf2.EEE-TP1A331AP.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEETP1A331AP
PCE4922TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.402" (10.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 330µF