EEE-TK1A472AM
PanasonicPanasonic
EEE-TK1A472AM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-TK1A472AM
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-TK1A472AM.pdf2.EEE-TK1A472AM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-TK1A472AM
Številka dela EEE-TK1A472AM Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48639 pcs Podatkovni list 1.EEE-TK1A472AM.pdf2.EEE-TK1A472AM.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija TK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 975mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.3A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEETK1A472AM
PCE4876TR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 75 mOhm @ 100kHz
natančen opis 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 75 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 4700µF