EEE-TG1J331M
PanasonicPanasonic
EEE-TG1J331M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-TG1J331M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD
Podatkovni listi: EEE-TG1J331M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-TG1J331M
Številka dela EEE-TG1J331M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6524 pcs Podatkovni list EEE-TG1J331M.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija TG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 325mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena PCE4091CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm @ 100kHz natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive