EEE-FPJ331XAP
PanasonicPanasonic
EEE-FPJ331XAP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FPJ331XAP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FPJ331XAP.pdf2.EEE-FPJ331XAP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FPJ331XAP
Številka dela EEE-FPJ331XAP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 495390 pcs Podatkovni list 1.EEE-FPJ331XAP.pdf2.EEE-FPJ331XAP.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija FP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 600mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEEFPJ331XAP
PCE4517TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 160 mohm @ 100kHz
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF