EEE-FP0J331AP
PanasonicPanasonic
EEE-FP0J331AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FP0J331AP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FP0J331AP.pdf2.EEE-FP0J331AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FP0J331AP
Številka dela EEE-FP0J331AP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393761 pcs Podatkovni list 1.EEE-FP0J331AP.pdf2.EEE-FP0J331AP.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija FP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 325mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 500mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEEFP0J331AP
PCE4516TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 180 mOhm @ 100kHz
natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 180 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF