EEE-FKA331XSP
PanasonicPanasonic
EEE-FKA331XSP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FKA331XSP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FKA331XSP.pdf2.EEE-FKA331XSP.pdf3.EEE-FKA331XSP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FKA331XSP
Številka dela EEE-FKA331XSP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija FKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 182mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena EEEFKA331XSP
P18947TR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 340 mOhm @ 100kHz natančen opis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 340 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive