EEE-FK1A472AM
PanasonicPanasonic
EEE-FK1A472AM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-FK1A472AM
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-FK1A472AM.pdf2.EEE-FK1A472AM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-FK1A472AM
Številka dela EEE-FK1A472AM Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46570 pcs Podatkovni list 1.EEE-FK1A472AM.pdf2.EEE-FK1A472AM.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija FK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.8A @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena PCE4840DKR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 35 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije Automotive