EEE-0JS220WR
PanasonicPanasonic
EEE-0JS220WR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EEE-0JS220WR
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.EEE-0JS220WR.pdf2.EEE-0JS220WR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EEE-0JS220WR
Številka dela EEE-0JS220WR Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4563 pcs Podatkovni list 1.EEE-0JS220WR.pdf2.EEE-0JS220WR.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm)
Serija S Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 34mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena EEE0JS220WR
PCE3865TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.213" (5.40mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF