ECO-S2DP151BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2DP151BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S2DP151BA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S2DP151BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S2DP151BA
Številka dela ECO-S2DP151BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35785 pcs Podatkovni list ECO-S2DP151BA.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 710mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 994mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS2DP151BA
P7382
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.216 Ohm @ 120Hz
natančen opis 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.216 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 150µF