ECK-ATS151MB
PanasonicPanasonic
ECK-ATS151MB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECK-ATS151MB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL
Podatkovni listi: ECK-ATS151MB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECK-ATS151MB
Številka dela ECK-ATS151MB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6593 pcs Podatkovni list ECK-ATS151MB.pdf
Napetost - ocenjena 440VAC Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Y5P (B)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija TS
Ocene X1, Y2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena ECKATS151MB
P10456
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Zmogljivost 150pF Aplikacije Safety