ECJ-RVF1A105Z
PanasonicPanasonic
ECJ-RVF1A105Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-RVF1A105Z
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ARRAY 1.0UF 10V Y5V 1206
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-RVF1A105Z
Številka dela ECJ-RVF1A105Z Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ARRAY 1.0UF 10V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca -20%, +80%
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ECJ-R Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena ECJRVF1A105Z
P11993TR
Število kondenzatorjev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Dielektrični material Ceramic natančen opis 1µF Isolated Capacitor 4 Array 10V Y5V (F) 1206 (3216 Metric)
Vrsta tokokroga Isolated Zmogljivost 1µF