DSP2A-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DSP2A-DC12V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DSP2A-DC12V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Podatkovni listi: DSP2A-DC12V-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DSP2A-DC12V-R
Številka dela DSP2A-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11618 pcs Podatkovni list DSP2A-DC12V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 30VDC - Max
Serija DSP Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-3723
DSP2A-12V-R
DSP2A-12V-R-ND
DSP2A-DC12V-R-ND
DSP2ADC12VR
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Fully natančen opis General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Ocena stika (trenutna) 5A Kontaktni material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Kontaktni obrazec DPST-NO (2 Form A) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 480 Ohms
Moč tuljave 300 mW Tok tekočine 25.0mA