DS2Y-S-DC24V-R
PanasonicPanasonic
DS2Y-S-DC24V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS2Y-S-DC24V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS2Y-S-DC24V-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS2Y-S-DC24V-R
Številka dela DS2Y-S-DC24V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4555 pcs Podatkovni list DS2Y-S-DC24V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS2Y Čas izdaje 3ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Tube
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 2.88 kOhms
Moč tuljave 200 mW Tok tekočine 8.3mA