DS2E-ML-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DS2E-ML-DC12V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS2E-ML-DC12V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS2E-ML-DC12V-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS2E-ML-DC12V-R
Številka dela DS2E-ML-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4913 pcs Podatkovni list DS2E-ML-DC12V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Amber
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Latching, Single Coil
Odpornost na kolut 800 Ohms Moč tuljave 180 mW
Tok tekočine 15.0mA