DS2E-M-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DS2E-M-DC12V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS2E-M-DC12V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS2E-M-DC12V-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS2E-M-DC12V-R
Številka dela DS2E-M-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3540 pcs Podatkovni list DS2E-M-DC12V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 8.4 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
Druga imena 255-3424
DS2E-M-DC12V-R-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Sealed - Amber natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ocena stika (trenutna) 2A Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au)
Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C) Napetost tuljave 12VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 360 Ohms
Moč tuljave 400 mW Tok tekočine 33.3mA