DS1E-S-DC12V-R
PanasonicPanasonic
DS1E-S-DC12V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1E-S-DC12V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS1E-S-DC12V-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1E-S-DC12V-R
Številka dela DS1E-S-DC12V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14592 pcs Podatkovni list DS1E-S-DC12V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 9.6 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Amber
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 720 Ohms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 16.7mA