DS1E-ML2-DC24V-R
PanasonicPanasonic
DS1E-ML2-DC24V-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1E-ML2-DC24V-R
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V
Podatkovni listi: DS1E-ML2-DC24V-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DS1E-ML2-DC24V-R
Številka dela DS1E-ML2-DC24V-R Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18689 pcs Podatkovni list DS1E-ML2-DC24V-R.pdf
Vklopite napetost (maks.) 16.8 VDC Izklop napetosti (min) -
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 250VAC, 220VDC - Max
Serija DS Čas izdaje 5ms
Vrsta releja General Purpose Pakiranje Bulk
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Čas delovanja 10ms
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Amber
natančen opis General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Latching, Dual Coil
Odpornost na kolut 1.6 kOhms Moč tuljave 360 mW
Tok tekočine 15.0mA