CM1F-R-12V
PanasonicPanasonic
CM1F-R-12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CM1F-R-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Podatkovni listi: 1.CM1F-R-12V.pdf2.CM1F-R-12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CM1F-R-12V
Številka dela CM1F-R-12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24733 pcs Podatkovni list 1.CM1F-R-12V.pdf2.CM1F-R-12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 7 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Plug In Preklopna napetost 14VDC - Nom
Serija CM Čas izdaje 10ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 10ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 35A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 96 Ohms Moč tuljave 1.7 W
Tok tekočine 125mA