CB1F-T-R-M-12V
PanasonicPanasonic
CB1F-T-R-M-12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1F-T-R-M-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Podatkovni listi: CB1F-T-R-M-12V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1F-T-R-M-12V
Številka dela CB1F-T-R-M-12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19476 pcs Podatkovni list CB1F-T-R-M-12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 7 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 14VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 40A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 89.5 Ohms Moč tuljave 1.6 W
Tok tekočine 134mA