CB1F-R-P-24V
PanasonicPanasonic
CB1F-R-P-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1F-R-P-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V
Podatkovni listi: CB1F-R-P-24V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB1F-R-P-24V
Številka dela CB1F-R-P-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22582 pcs Podatkovni list CB1F-R-P-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka PC Pin Preklopna napetost 28VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Through Hole
Lastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPDT (1 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 287 Ohms Moč tuljave 2 W
Tok tekočine 84.0mA