CB1AHF-R-12V
PanasonicPanasonic
CB1AHF-R-12V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1AHF-R-12V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V
Podatkovni listi: CB1AHF-R-12V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CB1AHF-R-12V
Številka dela CB1AHF-R-12V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPST 70A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21042 pcs Podatkovni list CB1AHF-R-12V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 7 VDC Izklop napetosti (min) 1.2 VDC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - Multiple Sizes Preklopna napetost 14VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Socketable
Lastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 70A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 89.5 Ohms Moč tuljave 1.6 W
Tok tekočine 134mA