CB1AF-R-M-24V
PanasonicPanasonic
CB1AF-R-M-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1AF-R-M-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Podatkovni listi: CB1AF-R-M-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1AF-R-M-24V
Številka dela CB1AF-R-M-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22394 pcs Podatkovni list CB1AF-R-M-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 28VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 15ms Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti Resistor, Sealed - Flux Protection Ocena stika (trenutna) 20A
Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 287 Ohms Moč tuljave 2 W
Tok tekočine 84.0mA