CB1A-R-24V
PanasonicPanasonic
CB1A-R-24V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CB1A-R-24V
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V
Podatkovni listi: CB1A-R-24V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CB1A-R-24V
Številka dela CB1A-R-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY AUTOMOTIVE SPST 20A 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17310 pcs Podatkovni list CB1A-R-24V.pdf
Vklopite napetost (maks.) 14 VDC Izklop napetosti (min) 2.4 VDC
Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Preklopna napetost 28VDC - Nom
Serija CB Čas izdaje 15ms
Pakiranje Bulk Druga imena 255-2170
CB1A-R-24V-ND
CB1AR24V
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 15ms
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Resistor, Sealed - Fully
Ocena stika (trenutna) 20A Kontaktni material Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktni obrazec SPST-NO (1 Form A) Napetost tuljave 24VDC
Vrsta tuljave Non Latching Odpornost na kolut 287 Ohms
Moč tuljave 2 W Tok tekočine 84.0mA