ASFN12B91
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASFN12B91
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka 5 VDC BRUSHLESS FAN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ASFN12B91
Številka dela ASFN12B91 Proizvajalec Panasonic
Opis 5 VDC BRUSHLESS FAN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5709 pcs Podatkovni list
Premer 38.40mm Utež 0.573 lb (260.00g)
Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 3 Wire Leads Statični tlak 0.224 in H2O (55.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 119mm L x 119mm H Serija ASFN1
RPM 2650 RPM Moč (Watts) 6.24W
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 41.0 dB(A)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - okvir Plastic
Material - rezilo Plastic Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Auto Restart, Locked Rotor Sensor Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.520A Vrsta ležaja Ball