AIGN15M232
PanasonicPanasonic
AIGN15M232 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIGN15M232
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR
Podatkovni listi: AIGN15M232.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AIGN15M232
Številka dela AIGN15M232 Proizvajalec Panasonic
Opis HMI TOUCHSCREEN 15.0" COLOR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4193 pcs Podatkovni list AIGN15M232.pdf
Napetost - oskrba 12 ~ 24VDC Tip Touchscreen
Velikost - prikazovalnik 15.0" Serija GN15
Druga imena 1110-2925
AIGN15M232-ND
delovna temperatura 0°C ~ 45°C
Lastnosti - Vrsta zaslona Color
Primer Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AIGN10SKIT
AIGN10SKIT
Proizvajalci: Panasonic
Opis: HMI TOUCHSCREEN 10.4" COLOR