SLR10.100
PULSPULS
SLR10.100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SLR10.100
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A
Podatkovni listi: 1.SLR10.100.pdf2.SLR10.100.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 228 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 228 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SLR10.100
Številka dela SLR10.100 Proizvajalec PULS
Opis DIN RAIL REDUN PSU 240W 24V 10A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 228 pcs Podatkovni list 1.SLR10.100.pdf2.SLR10.100.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 500V Napetost - Vhod 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.02" L x 4.72" W x 4.88" H (102.0mm x 120.0mm x 124.0mm)
Serija SilverLine Moč (Watts) 240W
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Minimalna obremenitev je obvezna -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti DC Input Capable, Load Sharing
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CB, CE, cULus, cURus
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SLR2.100
SLR2.100
Proizvajalci: PULS
Opis: DIN RAIL REDUN PSU 60W 24V 2.5A