CP20.241-R1
PULSPULS
CP20.241-R1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CP20.241-R1
Proizvajalec / znamka: PULS
Opis izdelka REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1
Podatkovni listi: 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 185 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 185 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CP20.241-R1
Številka dela CP20.241-R1 Proizvajalec PULS
Opis REDUNDANCY POWER SUPPLY, 480W, 1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 185 pcs Podatkovni list 1.CP20.241-R1.pdf2.CP20.241-R1.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm) Serija DIMENSION CP
Moč (Watts) 480W Druga imena 1736-1071
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 95.2%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 150 VDC Input Tok - izhod (maks.) 20A
Odobritve cCSAus, CE, cULus, cURus Aplikacije Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CP20.241
CP20.241
Proizvajalci: PULS
Opis: POWER SUPPLY, 480W, 100-240VAC 1