AS04008MS-R
PUI Audio, Inc.PUI Audio, Inc.
PUI Audio, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AS04008MS-R
Proizvajalec / znamka: PUI Audio, Inc.
Opis izdelka SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 90DB
Podatkovni listi: AS04008MS-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AS04008MS-R
Številka dela AS04008MS-R Proizvajalec PUI Audio, Inc.
Opis SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 90DB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4243 pcs Podatkovni list AS04008MS-R.pdf
Tip General Purpose Prekinitev Solder Eyelet(s)
Tehnologija Magnetic Velikost / dimenzija 1.594" L x 1.594" W (40.50mm x 40.50mm)
Oblika Round, Square Frame Serija AS
Ocene - Napajanje - ocenjeno 400mW
Moč - maks 500mW Lokacija v pristanišču Top
Pakiranje Tray Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Magnet Nd-Fe-B Material - konus Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Impedanca 8 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.618" (15.70mm)
Frekvenčni razpon 800Hz ~ 5kHz Frekvenca - Samozadostna 800Hz
Učinkovitost - dBA 90.00 Učinkovitost - tip Sound Pressure Level (SPL)
Učinkovitost - testiranje 1W/1M natančen opis 8 Ohms General Purpose Speaker 400mW 800Hz ~ 5kHz Top Round, Square Frame 90dB