PDA080B-48VG-R
PHIHONG USAPHIHONG USA
PDA080B-48VG-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDA080B-48VG-R
Proizvajalec / znamka: PHIHONG USA
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.7A
Podatkovni listi: PDA080B-48VG-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDA080B-48VG-R
Številka dela PDA080B-48VG-R Proizvajalec PHIHONG USA
Opis LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.7A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1080 pcs Podatkovni list PDA080B-48VG-R.pdf
Utež 1.7 lbs (771.1g) Napetost - izhod 48V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod (Min) 120VAC
Napetost - Vhod (maks.) 277VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 9.50" L x 1.70" W x 1.20" H (241.0mm x 43.0mm x 30.5mm) Serija PDA
Ocene IP67 Moč (Watts) 80W
Druga imena 993-1215
PDA080B-48VG
PDA080B48VGR
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti OCP, OVP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev - natančen opis 1.7A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.7A Odobritve CE, cULus