V400-R2CF125
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: V400-R2CF125
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka MULTI CODE READER CHASSIS MOUNT
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Stanje zalog 57 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 57 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije V400-R2CF125
Številka dela V400-R2CF125 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Količina na voljo 57 pcs Podatkovni list
Utež 0.198 lb (89.81g) Napetost - oskrba 5VDC
Vizualno polje (min) - Vizualno polje (maks.) 93.0mm x 59.0mm
Tip Multi Code Reader Sklop zaključka Circular
Serija V400-R Tip senzorja CMOS
Stopnja skeniranja - Resolucija 754 x 480 (360,000 Pixels)
Druga imena V400R2CF125 delovna temperatura 0°C ~ 45°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izvor svetlobe Integrated (Red) Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Razdalja med montažo 125.0mm Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant