E5EC-RX2DBM-010
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E5EC-RX2DBM-010
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka CONTROL TEMP RELAY OUT 24V
Podatkovni listi: E5EC-RX2DBM-010.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 217 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E5EC-RX2DBM-010
Številka dela E5EC-RX2DBM-010 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis CONTROL TEMP RELAY OUT 24V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217 pcs Podatkovni list E5EC-RX2DBM-010.pdf
Utež 0.463 lb (210.01g) Napetost - oskrba 24VAC/DC
Serija E5EC Mere izreza plošče Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Vrsta izhoda Relay (4) delovna temperatura -10°C ~ 55°C
Število znakov na vrstico 4, 4, 4 Tip montaže Panel Mount
Vhodni razpon -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ingress Protection IP66 - Dust Tight, Water Resistant