B7A-R10SC01
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B7A-R10SC01
Proizvajalec / znamka: Omron Automation & Safety
Opis izdelka TERM BLOCK PLC 10POS OUT NPN SCR
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 390 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B7A-R10SC01
Številka dela B7A-R10SC01 Proizvajalec Omron Automation & Safety
Opis TERM BLOCK PLC 10POS OUT NPN SCR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 390 pcs Podatkovni list
Specifikacije Screw Terminal Serija B7A
Druga imena B7AR10SC01 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Link Adapter B7A Series Vrsta pripomočka Link Adapter
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B7A-R6A18
B7A-R6A18
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: ADAPTER 16POS NPN OUT HOLD
Na zalogi: 383 pcs
Prenesi:
RFQ
B7A
B7A
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP NEON RT-4.5 CANDELABR 65V