WNB100FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WNB100FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WNB100FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WNB100FE
Številka dela WNB100FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76686 pcs Podatkovni list WNB100FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WN Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWNB100FE
OHWNB100FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Non-Inductive
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WNB100FET
WNB100FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 100 OHM 1W 1% AXIAL