WHB5R0FE
pregled izdelka
Številka dela: WHB5R0FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 5 OHM 1W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHB5R0FE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WHB5R0FE
Številka dela WHB5R0FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 5 OHM 1W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80064 pcs Podatkovni list WHB5R0FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Serija WH Odpornost 5 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHB5R0FE
OHWHB5R0FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound
Sestava Wirewound
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WHB5R0FET
WHB5R0FET
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 5 OHM 1W 1% AXIAL