WHA250FE
OhmiteOhmite
Ohmite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHA250FE
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 250 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHA250FE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHA250FE
Številka dela WHA250FE Proizvajalec Ohmite
Opis RES 250 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76046 pcs Podatkovni list WHA250FE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serija WH Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena OHWHA250FE
OHWHA250FE-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 250 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Wirewound