WHA15RFET
OhmiteOhmite
WHA15RFET Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WHA15RFET
Proizvajalec / znamka: Ohmite
Opis izdelka RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL
Podatkovni listi: WHA15RFET.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WHA15RFET
Številka dela WHA15RFET Proizvajalec Ohmite
Opis RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62597 pcs Podatkovni list WHA15RFET.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Serija WH Odpornost 15 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Cut Tape (CT)